خرید نرم افزار CRM عملیات تجاری مانند: خدمات مشتری، بازاریابی و فروش را ساده می کند. همچنین سودآوری، کارایی، بهره وری و هدف نهایی را بهبود می بخشد. نرم افزار CRM، دستیابی به اهداف فوق را امکان پذیر می سازد. جذب و حفظ مشتری، کاهش هزینه های گردش کار و زمان، رسیدگی به مشکلات مشتریان، جستجوی بازار هدف نیز از وظایف نرم افزار مدیریت مشتری هستند.

مشاغل مختلف از نظر ماهیت، عملیات، پویایی و اندازه با یکدیگر متفاوت هستند. بنابراین، نرم افزار CRM راه حل های متفاوتی ارائه می دهد. خرید نرم افزار CRM مناسب، هشدار ها و خدمات درست را به ارمغان می آورد.

خرید نرم افزار CRM مناسب

اگر تعداد پرسنل کاری و مشتریان شما محدود است، به نرم افزار سی آر ام نیاز ندارید. نرم افزار مدیریت تماس خدماتی مانند: جزئیات تماس، ذخیره سازی و بازیابی ویژگی های تماس را ارائه می دهد. بسیاری فروشندگان نرم افزار CRM، ماژول مدیریت تماس را رایگان ارائه می دهند. سعی کنید، فروشندگان فریمیوم ها را جستجو کنید. بهتر است، به جای خرید نرم افزار مدیریت تماس مستقل، نرم افزار های CRM با ماژول مدیریت تماس را انتخاب کنید.

هدف از خرید نرم افزار CRM

CRM طیف وسیعی از راه حل ها را برای عملیات تجاری متفاوت ارائه می دهد. همه فروشندگان، به دنبال بهره وری بیشتر با نرم افزار CRM هستند. با این حال، اولویت بندی برای خرید نرم افزار CRM مناسب را انجام دهید.

نرم افرار مدیریت مشتری، زمان پاسخگویی به خدمات مورد نیاز مشتری را بهبود می بخشد. معمولا، ماژول های جداگانه به عنوان افزونه فروخته می شوند. ماژول ها ویژگی های اصلی را شامل می شوند، که هر یک به عملیات استراتژیک خاص می پردازند. برای درک بهتر از مفهوم فروش و بازاریابی، توسط نرم افزار CRM ادامه مطلب را مطالعه کنید.

تجزیه و تحلیل نرم افزار سی آر ام

ماژول ها به شما کمک می کنند، داده های مختلف معیار های فروش و بازاریابی را جمع آوری کنند. داده هایی مانند: پروفایل مشتری، بازخورد ها، خرید ها، چرخش خدمات و شکایات ارزیابی می شوند. با توجه به این داده ها، بینش درستی از الگو ها، فرصت ها و روند کار به دست می آید.

 • نمودار های سفارشی، مبتنی بر داده های عملیاتی، فروش و مشتری ترسیم می شوند.
 • گزارش های سفارشی، برای ارائه اطلاعات متفاوت در قالب اسناد به مشتریان و کارمندان تهیه می شوند.
 • داشبورد، قابلیت مدیریت پیوند های اسناد، پروفایل ها، نمودار ها و تصاویر را فراهم می کند.
 • گزارش های متوالی، عملکرد کادمندان فروش را ردیابی می کند.
 • پیش بینی فروش، اهداف فروش هفتگی، ماهانه یا سالانه را تعیین می کند.
 • گزارش فروش، نتایج نهایی بازاریابی و فروش را گزارش می دهد.

 

خرید نرم افزار CRM

 

اتوماسیون نرم افزار CRM

اتوماسیون ویژگی اصلی است، که باید برای خرید نرم افزار CRM در نظر بگیرید. ماژول اتوماسیون، به کارمندان کمک می کند. افزایش سرعت فرآیند ها، اجتناب از عملیات اداری دست و پا گیر، همکاری نزدیک و کارآمدی بیشتر داشته باشند.

 • تاریخچه تماس، یادداشت های از تعاملات با مشتریان را شامل می شود.
 • صورت حساب، فاکتور های از پیش تنظیم شده برای انجام معاملات است.
 • زمانبندی تماس، برنامه زمان جلسات مهم با مشتریان و تامین کنندگان را ارائه می دهد.
 • مدیریت قرارداد، تمامی قرارداد ها را در یک مکان آرشیو می کند.
 • پایگاه داده مشتریان، اطلاعات کاملی از مشتریان را در پایگاه داده ذخیره سازی می کند.
 • مدیریت ایده، ایده های برای کشف مشتریان سودآور ارائه می دهد.
 • مدیریت تماس، دسترسی بهیادداشت ها، پروفایل مشتریان، فایل های مشتری، سیگنال رسانه های اجتماعی و تعاملات گذشته را فراهم می کند.

 

خدمات مشتری خرید نرم افزار CRM

ماژول های نرم افزار CRM، به سوالات و مشکلات مشتریان در سریعترین زمان رسیدگی می کند. ماژول اداری افزونه ای است، که عملیات روزانه کسب و کار را مدیریت می کند. به منظور، بهبود این ماژول از ابزار زیر استفاده می کنیم.

 • زمانبندی، مدت زمانی را که نماینده فروش برای جذب مشتری صرف می کند، لیست می کند.
 • چندین ارز، صورت حساب مشتریان جهانی را با واحد پول خود پرداخت می کنید.
 • زبان های بین المللی، خرید نرم افزار CRM چندین زبانه را داشته باشید. این نرم افزار،امکان ارتباط شفاف دفاتر در کشور های مختلف را فراهم می آورد.
ویژگی های فرعی نرم افزار سی آر ام

ویژگی های فرعی به عنوان بخشی از ماژول یا افزونه برای بهبود عملکرد اصلی ماژول ارائه می شوند. افزونه ها بعد از خرید نرم افزار CRM، خریداری شده و به عملکرد بهتر کمک می کنند.

بهره وری: ابزار های به منظور افزایش دقت و سرعت کار، به کارمندان ارائه می شوند. ویژگی های مانند: گزارش، کنفرانس وب و قالب های انجام فرایند را به کار بگیرید.

بازاریابی: کمپین های تبلیغاتی مانند: رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و پیامکی را فعال نمایید.

همکاری: ابزار های متنوعی برای هماهنگی اطلاعات در رسانه های اشتراک گذاری وجود دارند. به منظور، ایجاد همکاری وتعامل از آنها استفاده نمایید.

نتیجه

خرید نرم افزار CRM، را از فروشندگان و نمایندگی های مجاز انجام دهید. آنها در مورد نحوه دسترسی به سیستم ابری از طریق تماس، چت، ایمیل و موارد دیگر راهنمایی می کنند.