دانلود نرم افزار سی آر ام

نصب و دانلود نرم افزار سی آر ام، به مدیریت داده های مشتریان کمک می کند. نرم افزار مدیریت مشتری CRM، مدیریت فروش را نیز پشتیبانی می کند. بینش عملی با ادغام بهترین نرم افزار سی آر ام و رسانه های اجتماعی، ارتباطات تیمی را تسهیل می بخشد. سیستم مدیریت مشتری CRM مبتنی بر ابر داده، دسترسی به اکوسیستمی از برنامه های سفارشی را ارائه می دهد.

نصب و دانلود نرم افزار سی آر ام

دانلود نرم افزار سی آر ام، امکان مدیریت حساب و جزئیات تماس مشتریان را فراهم می کند. همچنین، ردیابی و مدیریت تعامل با مشتریان را آسان می سازد. طراحی نرم افزار سی آر ام، به منظور بهبود روابط مشاغل با مشتریان و افزایش طول عمر ارتباط با مشتری CLV انجام می شود. بهترین نرم افزار سی آر ام، به دلیل مدیریت حجم گسترده داده های تولید شده توسط مشاغل مختلف به صورت روزانه، بسیار کاربردی است.

مدیریت داده مشتریان چالش بزرگی است، که نصب نرم افزار سی آر ام به منظور رفع آن انجام می شود. تماس های تلفنی و ملاقات های حضوری با مشتریان، اطلاعات خوبی برای سرنخ های بازاریابی ارائه می دهند. پیش از راه اندازی نرم افزار سی آر ام، این داده ها در رسانه های آنالوگ، نوت بوک یا لپ تاپ ذخیره سازی می شدند.

کاربرد خرید نرم افزار سی آر ام

روش های قدیمی ذخیره سازی اطلاعات مشتریان، امکان فراموشی جزئیات، عدم پیگیری جلسات یا مکالمات تلفنی را افزایش می دادند. سیستم مدیریت مشتری CRM، بر مدیریت جامع اطلاعات مشتریان تمرکز دارد. سیستم های ذخیره سازی اطلاعات قدیمی مبتنی بر شخص بود. در حالیکه, با حذف دارنده اطلاعات دسترسی به آنها امکان پذیر نبود.

قابلیت اطمینان و کارایی خرید نرم افزار CRM

هدف سیستم ارتباط با مشتری CRM، رسیدگی به چالش های مشتریان است. بررسی داده مشتریان، بینشی کاربردی برای ایجاد تحول در کسب و کار ارائه می دهد. خرید نرم افزار سی آر ام، به روز رسانی سوابق و دسترسی به آخرین اطلاعات را آسان می سازد. سیستم ارتباط با مشتری مبتنی بر ابر داده، دسترسی به اطلاعات را توسط دستگاه های متصل امکان پذیر می سازد.

کاربرد سیستم ارتباط با مشتری CRM

سیستم مدیریت مشتری CRM، امکان ذخیره سازی اطلاعات مشتریان را فراهم می آورد. همچنین, تعامل با مشتری و اشتراک گذاره داده با همکاران و مشتریان را فراهم می آورد. عملکرد نرم افزار سی آر ام، با ایجاد تعامل با مشتریان به رشد کسب و کار کمک می کند.

سیستم مدیریت مشتری درخواست های خدمات، جزئیات تماس و سایر اطلاعات را در دسترس قرار می دهد. همچنین، تمامی اطلاعات مشتریان باید مرتبط و بروز رسانی شوند. علاوه بر ردیابی تماس، ایمیل، زمان و جزئیات برگزاری جلسات، یادداشت ها، پیگیری برنامه های سازمانی و سایر موارد را شامل می شود. دانلود نرم افزار سی آر ام فرصت اخذ قرارداد، بررسی معاملات و رشد حساب مشتریان را فراهم می آورد.

 

دانلود نرم افزار سی آر ام

ویژگی های نرم افزار سی آر ام

تماس با مدیریت: دسترسی به اطلاعات مشتریان و مدیریت، جزئیات تماس و مکالمات خدماتی به راحتی قابل انجام است.

مدیریت متمرکز: سیستم ارتباط با مشتری مشاغل را قادر می سازد، وظایف و فعالیت ها را رسیدن به هدف پیگیری نمایند.

تعامل بین پرسنل و کارمندان: پیام رسانی به منظور پشتیبانی از فروش مستقیم، تعامل خدمات، پرسش و پاسخ همکاران طراحی می شود. مدیران قادر به بررسی کارمندان، و کارمندان قادر به ثبت بازخورد یا درخواست پشتیبانی می شوند.

بررسی ایمیل: همگام سازی ایمیل مشتریان با سیستم مدیریت مشتری، با امکان ورود به سیستم دید کاملی از مشتریان و سرنخ خا را ارائه می دهد.

اشتراک گذاری فایل و محتوا: افرادی که نصب و دانلود نرم افزار سی آر ام را انجام دادند، قادر به اشتراک گذاری اطلاعات آپلود شده بر روی سیستم مدیریت مشتری هستند.

تجزیه و تحلیل اطلاعات: اطلاعات ذخیره سازی شده براساس اولویت بندی افراد مختلف، قابل تغییر ترتیب نمایش هستند.

پیش بینی فروش: اطلاعات مشتریان به مدیران مشاغل این امکان را می دهد، که دید بهتری از مسیر کسب و کار خود داشته باشند. آنها، سرنخ های رسیدن به اهداف تجاری شرکت را از اطلاعات جمع آوری شده استخراج می کنند. مدیران فروش و بازاریاب ها براساس گزارشات و داده های مشتریان، برای فروش برنامه ریزی می کنند.

ارزیابی و مقایسه سیستم مدیریت مشتری

ارزیابی و مقایسه سیستم ارتباط با مشتری، آن را به سه دسته سرور، دسکتاپ و ابر داده تقسیم بندی می کند. سیستم مدیریت ارتباط با مشتری دسکتاپ، تک کاربره و دارای نسخه الکترونیکی ساده برای مدیریت ساده تماس با مشتری است. بنابراین، بیشتر مشاغل دانلود نرم افزار سی آر ام سرور یا ابر داده را ترجیح می دهند.

انواع مختلف نرم افزار سی آر ام CRM
  • نرم افزار سی آر ام دسکتاپ، بر روی کامپیوتر اجرا می شود.
  • سیستم کلاینت سرور، دارای پایگاه داده مرکزی بر روی سرور است، که میزبان نرم افزار سی آر ام نصب شده بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ می شود.
  • نرم افزار سی آر ام مبتنی بر ابر داده، به صورت آنلاین توسط ارائه دهنده شخص ثالث ارائه و میزبانی می شود. این نوع نرم افزار CRM، در هر مکان و زمانی از طریق دستگاه های متصل قابل دسترسی است.
ارزیابی و مقایسه سیستم مدیریت مشتری

ارزیابی و مقایسه سیستم ارتباط با مشتری، آن را به سه دسته سرور، دسکتاپ و ابر داده تقسیم بندی می کند. سیستم مدیریت ارتباط با مشتری دسکتاپ، تک کاربره و دارای نسخه الکترونیکی ساده برای مدیریت ساده تماس با مشتری است. بنابراین، بیشتر مشاغل دانلود نرم افزار سی آر ام سرور یا ابر داده را ترجیح می دهند.