نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری و مشتریان یا همان CRM چیست؟

ما به شما پرواز بر قله های فروش و خدمات را وعده می دهیم

یک نرم افزار CRM به جای چند نرم افزار !

با استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری به دیگر نرم افزار های سازمانی بی نیاز خواهید شد

فروش برنامه ریزی شده

آیا نیاز به برنامه ای دارید تا فروش شما را سازماندهی کند ؟

بازاریابی حساب شده با CRM

فکرش را کرده اید که کدام یک از بخش های بازاریابی برای شما مناسب است ؟

مدیریت پرسنل با CRM

آیا مدیریت وظایف پرسنل شما کار وقت گیر و حوصله سربری است ؟

پشتیبانی لذت بخش مشتریان

چند درصد از مشتریان شما از نحوه پاسخگوی شما راضی هستند؟

کاهش ریسک پذیری بازاریابی

بهترین بودجه بندی تبلیغاتی شما کدام است تا سرمایه گزاری مناسب انجام دهید؟

مدیریت سرنخ های مشتریان

برای مدیریت سرنخ های فروش مشتریان خود چه راهکاری دارید؟

نرم افزار CRM بومی و تعداد نامحدود پرسنل

شرکت تیم راه تنها شرکت ایرانی است که سیستم ارتباط با مشتریان به صورت شخصی سازی اختصاصی به مشتریان خود ارائه میدارد

نرم افزار به صورت تحت وب

نرم افزار ما به صورت تحت وب بوده و بر روی کلیه سیستم ها قابل اجرا است

سیستم خدمات پس از فروش

شما توسط تیکت ، ارسال پیامک ، سیستم های ویپ میتوانید خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهید

امکانات نرم افزار سی آر ام CRM !

مهمترین مزایای نرم افزار CRM سی آر ام فارسی تیم راه چه می باشد ؟

نرم افزار CRM سرنخ های شما را مدیریت می نماید

با مدیریت سرنخ های خود هیچ یک از ضمینه های فروش را از دست نخواهید داد

نرم افزار CRM بخش های فروش شما را پویا می نماید

دیگر به نرم افزاهای مدیریت فروش و بازاریابی و پشتیبانی جانبی نیاز ندارید

تعریف نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM به زبان ساده

میتوان به این حالت گفت : CRM یا همان Customer Relationship Management که در ایران به صورت مدیریت ارتباط با مشتری تعریف شده است به مجموعه خدمات و ابزارهای آنلاینی که بتواند زمینه های بازاریابی ، فروش و پشتیبانی شرکت شما را در کنار هم داشته باشد نرم افزار CRM می گویند. هرچه قدر که نرم افزار CRM به صورت ساده تر نیازهای مشتریان را بر طرف نماید و رابط کاربری بهتری داشته باشد پرسنل رغبت برای کار با این نرم افزار فارسی خواهند داشت.
  •  

CRM تیم بازاریابی شما را هدفمند خواهد کرد

مشتری مداری را با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری به حد اعلا می رسانید

ویژگی های منحصربفرد نرم افزار CRM

در جهت رضایت کامل مشتریان از سرویس های نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان ، تیم راه به مدت ۱۵ روز نسخه نرم افزار خود را به صورت رایگان در اختیار مشتریان می گذارد تا در صورت رضایت از محیط و امکانات نرم افزار اقدام به تهیه نسخه مورد نظر خود نمایند.
 

صرفه جویی

مدیریت پرسنل و گردش کاری و حدف نامه های اداری بخش بزرگی را هم در بحث مالی و هم پرسنل صرفه جویی میکنید

انبارداری

محصولات پیشرفته به همراه اعلام کد مخصوص کالای خود به همراه ارسال فاکتور مکانیزه کنید !

تقویم کاری

شما توسط تقویم ، کارها و فعالیت خود را سر موقع و با زمانبندی خاص انجام می دهید

افزایش فروش تا ۷۰ %

تمامی موارد بازاریابی و فروش شما به صورت اتوماتیک است و توسط سیستم گزارش گیری قابل رصد است

پاسخ به پرسش هایی در خصوص CRM

در انتخاب نرم افزار CRM دو نکته حائز اهمیت است :

اگر قسمت های مدیریت پرسنل ، مشتریان ، بازاریابی و سرمایه گذاری ، مشتری مداری و فروش و پشتیبانی سازمان برای شما مهم است این نرم افزار کمک حال مدیران و پرسنل خواهد بود.
 
بهین تک گستر این تضمین را به شما می دهد که کلیه اطلاعات مشتریان خود دارای امنیت بالای خواهند بود و اطلاعات سازماین شما به هیچ عنوان در جایی استفاده نخواهد شد و کلیه دسترسی به سیستم در اختیار مدیران قرار خواهد گرفت.
 

دموی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری تیم راه

ایجاد استراتژی مناسب CRM

در تجارت نوین ایران شاید بخشی از تجارت وابسته به CRM باشد و حضور یک مشاور کسب و کار در کنار شما که سالها تجربه در خصوص فضای تجارت آنلاین دارد میتواند علاوه بر مدیریت مشتریان ، هزینه های جاری؛ نگاه عمیق تری نسبت به دیگر فضا ها داشته باشد.

راهکاری برای هر کسب و کار

با توجه به گستردگی مجموعه های تجاری بسیار کوچک و بزرگ کشور ، شرکت تیم راه با ارائه راهکار های جامع و یکپارچه در خصوص میدریت ارتباط با مشتریان پلن بندی و ماژول های کاربردی ویژه ای دارد که میتواند کلیه خدمات شما را تحت الشعاع خود قرار دهد.

پشتیبانی یکپارچه مشتریان با نرم افزار CRM

رسیدگی به امور مشتریان و حفظ و ارتقا فروش دیگر به صورت سنتی امکان پذیر نیست

نرم افزار CRM مخفف چیست ؟

یکی از نیازمندی های هر شرکت و سازمانی مدیریت بر اطلاعات مشتریان خود یا به عبارتی سیستم ارتباط با مشتریان و سیستم ارائه کننده راهکار های یکپارچه و جامع مدیریت مشتریان و پرسنل است . نرم افزار CRM که مخفف Customer Relationship Management است نرم افزاری یکپارچه برای مدیریت ارتباط با مشتریان توسط کسب و کارها می باشد. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان تیم راه به عنوان یکی از قوی ترین سیستم های ارتباط با مشتریان به زبان فارسی میتواند نیازمندی های سازمان و شرکت شما را در بخش مدیریت رفتاری و سازمانی شرکت و مدیریت پرسنل، افزایش فروش، حفظ مشتریان قدیمی، افزایش وفاداری مشتری، جذب مشتری جدید و ارائه خدمات پس از فروش کمک نماید.
 
شرکتها از CRM  می توانند سود زیادی ببرند ، زیرا  هر چه بیشتر  مشتری بفهمد  شرکت می تواند   خدمات بیشتری  را به او عرضه کند  و ارتباط  عمیق تری را به وجود آورد  .شرکتها برای دسترسی و  تعامل  به حداکثر ارزش تمام  مشتریان ، شناختن  فرد مناسب  برای هدف گیری و فروش خدمات شرکت  از CRM استفاده می کنند . به اعتقاد اکثر کارشناسان  اطلاعات خوب مشتری ، یک مزیت رقابتی  برای شرکت فراهم می کند  و زمانی که یک شرکت در حال برقراری روابط نزدیک با مشتریان می باشد  ، ما نیز می بایست  منتظر  درک بالایی باشیم .  تکنولوژی تعاملی باعث میشود که  با ثبت تاریخچه و شناخت روش  زندگی هر مشتری ، بتوانیم تعامل نفر به نفر را جایگزین  تعامل با داده های آماری مشتریان کنیم .   CRM  به دلیل اینکه باعث فروش بیشتر و افزایش وفاداری به مشتریان فعلی ، افزایش سود مشتری ، و سرمایه گذاری موثر شده است ، بسیار مهم و با ارزش تلقی می شود .
 
سیستم مدیریت ارتباط با مشتری CRM

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM), یک فناوری برای مدیریت روابط و تعاملات بین شرکت با مشتریان و پرسنل است. هدف اصلی   CRM, بهبود روابط تجاری و رشد تجارت شرکت می باشد. CRM در راستای بهبود سودآوری, ساده سازی فرآیند ها و ارتباط مستمر با مشتریان به شرکت کمک می کند. سیستم مدیریت ارتباط با مشتری ابزاری برای مدیریت تماس, فروش, بهره وری نماینده و سایر موارد است. این ابزار در کل چرخه حیات مشتری, فروش, بازاریابی, تجارت دیجیتال و تعاملات خدمات مشتری مورد استفاده قرار می گیرد.

CRM به یافتن مشتریان جدید, اخذ قرارداد, ارائه پشتیبانی و خدمات در روابط بین سازمان با کاربران, مشتریان, همکاران و تامین کنندگان کمک می کند.

CRM توسط چه افرادی مورد استفاده قرار می گیرد؟

سیستم CRM به طیف کسترده ای از افراد در فروش, خدمات مشتری, توسعه تجارت, بازاریابی و استخدام کمک می کند. همچنین, برای بهبود مدیریت تعاملات و روابط داخلی و خارجی که باعث موفقیت می شود مورد استفاده قرار می گیرد.

این ابزار, امکان ذخیره سازی اطلاعات مشتریان و مشتریان احتمالی را فراهم می آورد. فرصت های فروش را شناسایی, مشکلات خدمات را ثبت و کمپین های بازاریابی را مدیریت می کند. اینگونه می توانید, تمامی اطلاعات تعامل با هر مشتری را در اختیار هر فردی قرار دهید. دسترسی آسان به داده ها, بهبود تعامل و افزایش بهره وری را به همراه دارد. چگونگی ارتباط با مشتریان, اینکه چه چیزی خریدند, آخرین زمان خرید و هزینه پرداختی آنها به راحتی در دسترس است.

اهمیت استفاده از CRM برای هر کسب و کار

CRM, سریعترین و بزرگترین نرم افزار در حال رشد با کاربرد سازمانی است. پیش بینی ها حاکی از این است, که هزینه جهانی آن تا سال ۲۰۲۷ به ۱۱۴.۴ میلیارد دلار خواهد رسید. برای تداوم کسب و کار, به یک استراتژی مشتری محور با فناوری فعال نیاز دارید.

شما اهدافی برای تجارت, فروش و سودآوری بیشتر دارید. اما کسب اطلاعات به روز و قابل اعتماد, برای پیشرفت شما بسیار دشوار است. چگونه اطلاعاتی در مورد فروش, خدمات مشتری, بازاریابی و نظارت بر رسانه های اجتماعی را به اطلاعات مفید تجاری تبدیل می کنید. سیستم CRM, یک دید کلی از مشتریان را به شما ارائه می دهد. یک داشبورد ساده و قابل تنظیم برای مشاهده سابقه مشتریان, وضعیت سفارشات و مشکلات خدمات مشتری در اختیار شما قرار می گیرد.

افزایش هزینه راه اندازی کسب و کار بدون CRM

مدیریت متمرکز, به معنای کاهش زمان و هزینه در تجارت است. یک تیم فروش و بازاریابی فعال می تواند طوفان جمع آوری داده تولید نماید. نمایندگان فروش به دنبال صحبت و ملاقات با مشتریان و یافتن اطلاعات هستند. با این حال, اغلب این اطلاعات در یادداشت ها, لپ تاپ ها یا ذهن نمایندگان فروش باقی خواهند ماند. احتمال دارد جزئیات ناده گرفته شوند, و جلسات به سرعت پیگیری نشوند. اولویت بندی مشتریان از طریق حدس و گمان نماینده فروش, دارای اعتبار کمتری نسبت به آنالیز براساس داده های درست است.

 توجه داشته باشید, که تنها فروش نیست, که به دلیل عدم وجود CRM آسیب می پذیرد. مشتریان از طریق پلتفرم های مختلف مانند: تماس تلفنی, ایمیل یا رسانه های اجتماعی با شما ارتباط برقرار می کنند. بهتر است, درخواست ها, مشکلات پشتیبانی, سفارشات و سوالات آنها را ثبت و بررسی نمایید. بدون پلتفرم مشترک برای تعامل با مشتری, احتمال دارد ارتباطات از بین برود, یا منجربه کاهش سرعت پاسخ دهی و عدم رضایتمندی مشتری شود.

با وجود جمع آوری و دسترسی به تمامی اطلاعات, با چالش درک اطلاعات رو به رو هستید. استخراج اطلاعات مفید از گزارشات داده, احتمال هدر رفتن زمان ارزشمند فروش را افزایش می دهد. گاهی مدیران کار پرسنل خود را فراموش می کنند, که باعث عدم پشتیبانی مناسب در زمان مناسب می شود. همچنین, فقدان نظارت متمرکز منجربه عدم مسئولیت پذیری پرسنل خواهد شد.

 

یک انتخاب برنده با نرم افزار CRM تیم راه

برای راه اندازی این سرویس تیم راه شما مبلغ اضافه ای را پرداخت نمی نمایید و با توجه به پتانسیل و تعداد پرسنل شرکت خود میتوانید اقدام به تهیه سرویس های مد نظر سیستم ارتباط با مشتریان خود نمایید.
 

قیمت نرم افزار CRM وابسته به چیست ؟

امکانات شما در قیمت نرم افزار تاثیر گذار است

تعداد پرسنل شما و بزرگی سازمان در قیمت نرم افزار تاثیر گذرا است