قیمت نرم افزار CRM

امروزه، تامین یک رابطه عمیق و پایدار با مشتریان به معنای سودآوری بیشتر است. به همین دلیل، خرید و قیمت نرم افزار CRM، اهمیت زیادی دارد. ابزار های قدرتمند نرم افزار مدیریت مشتری، بر بهره وری فروش و بهبود کار شرکت ها تاثیر گذار است. شرکت فروش نرم افزار CRM، با چالش های محاسبه هزینه نرم افزار CRM مواجه می شود. فروشندگان نرم افزار مدیریت مشتری، از قیمت گذاری متنوعی برای هزینه نرم افزار CRM استفاده می کنند.

بینش درست در مورد نحوه قیمت گذاری ابزار CRM، به انتخاب بهترین نرم افزار CRM کمک می کند. قیمت نرم افزار CRM، با مزایای که ارائه می دهد، ارتباط مستقیم دارد. در گذشته که قیمت نرم افزار CRM بالا بود، شرکت های بزرگ اقدام به نصب آن می کردند. استفاده از فناوری های نوین، به سود آوری و افزایش سرمایه شرکت ها کمک می کند. تحقیقات نشان می دهد، بیش از نیمی از مشاغل بودجه خرید نرم افزار CRM خود را افزایش می دهند.

اهداف قیمت نرم افزار CRM

هدف کسب و کار ها، از خرید نرم افزار CRM افزایش فروش و رقابت با رقبا است. هزینه نرم افزار CRM, به ازای تعداد کاربران به صورت ماهانه قیمت گذاری می شود. قیمت نرم افزار CRM، را بر تعداد کاربران شرکت ضرب کنید. شرکت فروش نرم افزار CRM، برنامه های فروش را بر اساس ویژگی های کلیدی و بسته های ممتاز ارائه می دهند. ویژگی های کلیدی شامل: تجزیه و تحلیل فروش و اتوماسیون می شود.

شرکت پشتیبانی نرم افزار CRM, نرم افزار ها را با نرخ قیمت ماهانه و سالانه به مشتریان ارائه می کنند. آنها نرم افزار CRM را با چندین طرح مختلف برای پاسخگویی به نیاز کسب و کار های کوچک، متوسط و بزرگ به بازار عرضه می دهند. قیمت نرم افزار CRM، به تعداد کاربران یا مخاطب های مرتبط با پنل مدیریت بستگی دارد.

افزونه های نرم افزار CRM

افزونه های عملکردی برای افزودن به نرم افزار CRM، و جذب مخاطب بیشتر وجود دارند. شرکت در برنامه های موفقیت مشتری، به توسعه استراتژی های هوشمندانه ارتباط با مشتری کمک می کند. کاربر تصمیم می گیرد، که از نرم افرار اولیه با قیمت خرید نرم افزار CRM استفاده کند. همچنین، می تواند پلتفرم حرفه ای را برای استفاده از ویژگی های پیشرفته انتخاب نماید. فروشنده نرم افزار CRM، نسخه آزمایشی را به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهد. در صورتیکه، نیاز های تجاری شما را برآورده نمی کند، افزونه های لازم را خریداری کنید. استفاده از نسخه آزمایشی و رایگان نرم افزار CRM، به اطلاعات کارت اعتباری و تعهدات بلند مدت نیاز ندارد.

نکات مهم نرم افزار CRM

یکی از مهمترین نکات برای قیمت نرم افزار CRM, اندازه شرکت خریدار است. توسعه دهندگان نرم افزار می دانند، پیکربندی ابزار ها با جزئیات برای شرکت های مصرف کننده دشوار است. آنها، ویدیو آموزشی و ارتباط مستقیم با کارشناس فنی را در اختیار کاربران قرار می دهند.

نرم افزار های دارای قابلیت سفارشی سازی، برای درج مشخصات برند شرکت نیز موجود هستند. این نوع نرم افزار CRM، با کمترین قیمت عرضه می شود. در اینصورت، برای کسب و کار های در حال رشد و استارت آپ ها مناسب است. به میزان بودجه ای که در اختیار دارید، از نرم افزار CRM حرفه ای برای توسعه کسب و کار خود استفاده نمایید. دسترسی کاربران نرم افزار، برای دریافت خدمات پشتیبانی را راحت نمایید. برخی مواقع، دسترسی به مشاوره فقط برای کاربران ویژه برقرار است.

قیمت گذاری نرم افزار CRM

نسخه های مختلف نرم افزار مدیریت مشتری، به بازار عرضه می شود. هر نرم افزار، با توجه به سطح بازار هدف خود قیمت گذاری می شود.

  • طرح نقره ای: ویژگی چت آنلاین، مدیریت فروش، پشتیبانی ایمیل و سازماندهی پرسنل را ارائه می دهد.
  • طرح طلایی: این طرح از اتوماسیون، برای بهبود فرایند فروش استفاده می کند. همچنین، قابلیت افزودن افزونه ها و ویژگی های بیشتر را دارد.
  • پلاتینیوم: این طرح گرانترین طرح نرم افزار CRM، موجود در بازار است. همچنین، شرکت های که در مقیاس گسترده تر کار می کنند، هدف قرار می دهد. اتوماسیون پیشرفته، گزارش پیش بینی درآمد و ویژگی های امنیتی از جمله خصوصیات این طرح هستند.
کمترین قیمت نرم افزار CRM

اغلب با کمترین قیمت نرم افزار CRM، مواجه می شوید. چراکه، افراد زیادی فابلیت های نرم افزار CRM حرفه ای را به دلیل پیچیدگی استفاده نادیده می گیرند. قیمت گذاری پایه، برای نرم افزار CRM توصیه می شود. با این حال، پیشنهاد شرکت انعطاف پذیر است، و با افزودن ویژگی ها و افزونه های لازم قیمت نهایی تغییر می کند. کاربران با کارشناس فروش نرم افزار CRM، مشاوره می کنند. قیمت نرم افزار CRM، براساس عملکرد مورد نیاز مشتری تعیین می شود. به عنوان مثال خرید نرم افزار CRM تک کاناله نسبت به پلتفرم دارای قابلیت متمرکز مشتریان ارزان قیمت خواهد بود. مشتریان، باید فهرست دقیق از خواسته ها و نیاز های شرکت خود تهیه نمایند. مشاوره با کارشناس فروش نرم افزار CRM، را بر اساس عملکرد مورد نیاز خود انجام دهند.

 

قیمت نرم افزار CRM | اتوماسیون نرم افزار CRM

شرکت نرم افزار CRM

شرکت نرم افزار CRM، برنامه های دقیقی برای رشد و شکوفایی کسب و کار خود برنامه ریزی می کنند. آنها، ویژگی های نرم افزار خود را به تدریج افزایش می دهند. در اینصورت، بودجه توسعه نرم افزار CRM را تحت فشار قرار نمی دهند. مشتریان ترجیح می دهند، برای دریافت پیشنهاد منحصر به کسب و کار شرکت خود با کارشناس فروش صحبت کنند. ساده ترین روش برای ارتباط با کارشناس فروش نرم افزار CRM, ارسال درخواست به وب سایت فروشنده با اطلاعات اولیه در مورد شرکت است.

قیمت گذاری تک پرداختی

نرم افزار های CRM با راه حل های نرم افزاری مختلف، توسط شرکت های بزرگ رزرو می شود. این نرم افزار ها به مجموعه ویژگی ها و افزونه های برای رسیدن به اهداف مورد نظر نیاز دارند. همچنین، برای کسب و کار های کوچک و متوسط مناسب نیستند، زیرا به خرید و نصب سخت افزار گران قیمت نیاز دارند. علاوه بر این، آموزش های طولانی مدت به کاربران برای کسب دانش لازم برای کار با نرم افزار نیاز است. پرداخت قیمت نرم افزار CRM، توسط شرکت خدمات گیرنده به صورت آنلاین یا حضوری انجام می شود. در صورت ثبت سفارش، اطلاعات شما ثبت می شود. خرید افزونه یا سایر نرم افزار ها به راحتی، و بدون نیاز به ثبت مجدد اطلاعات انجام می شود.

هزینه شرکت نرم افزار CRM

قیمت نرم افزار CRM، بسته به عملکرد سیستم و شهرت شرکت تولید کننده متفاوت است. هزینه تمدید قرارداد سالانه نرم افزار CRM، کمتر از هزینه خرید آن است.  بسته به نیاز شرکت، افزونه های لازم را بر روی نرم افزار خریداری شده نصب نمایید. پلتفرم های CRM منبع باز, به صورت رایگان به کاربران ارائه می شوند. با این حال، عملکرد های اساسی را پشتیبانی می کنند، با پیشرفت کار به تهیه نسخه پولی نیاز پیدا می کنید. توصیه می شود، نسخه رایگان نرم افزار CRM, مورد نیاز خود را انتخاب کنید. در اینصورت، با افزایش نیاز های شرکت نرم افزار را به نسخه پولی ارتقا می دهید. نرم افزار رایگان، به اطلاعات کارت اعتباری و تعهدات بلند مدت نیاز ندارد. با این حال، بررسی لازم برای انطباق نرم افزار با نیاز های شرکت را انجام دهید.

نسخه رایگان نرم افزار CRM

اگر کسب و کار کوچکی دارید، یا نیاز های شرکت را شناسایی نکردید. توصیه می شود، نسخه رایگان نرم افزار CRM را نصب نمایید. مشاغل توسعه یافته با تعداد مشتریان زیاد، باید نرم افزار CRM حرفه ای را تهیه کنند. برخی نرم افزار های CRM رایگان، امکانات و پشتیبانی مناسبی ارائه می دهند. شرکت توسعه نرم افزار CRM، برخی برنامه های استاندارد پولی خود را در قالب ضعیف تر به صورت رایگان عرضه می کند. ویژگی های مانند: مدیریت، امتیاز دهی اولیه، پشتیبانی نامحدود ایمیلی و تلفنی به صورت رایگان در دسترس قرار داده می شود.

خرید ماهانه نرم افزار CRM

برنامه های با سیستم میزبان ابری طرح های قیمت ثابت دارند، که پرداخت ماهانه برای آنها مناسب است. با این حال، برخی فروشندگان برنامه CRM، هزینه متغییری برای استفاده از افزونه ها در نظر می گیرند. کاربران برای استفاده از محصول، با یا بدون قرارداد اشتراک ماهانه را دریافت می کنند. مشتریان زیادی به دلیل کاهش قیمت نرم افزار CRM، اشتراک سالانه را به اشتراک ماهانه ترجیح می دهند.

خرید سالانه نرم افزار CRM

برخی ارائه دهندگان CRM، مجوز اشتراک سالانه را ارائه می دهند. آنها، تا اتمام قرارداد سالانه هیچ مبلغی را از مشتری دریافت نمی کنند. این سیستم برای افرادی که قصد پرداخت هزینه تا زمان انطباق سرویس با نیاز شرکت را دارند، مناسب نیست. هزینه یکسال سرویس سالانه در ابتدای سرویس دهی پرداخت می شود، که در صورت انصراف بازپرداخت انجام نمی شود. با این حال، اگر از خرید سالانه نرم افزار CRM مطمئن هستید، هزینه اشتراک سالانه را پرداخت نمایید.

اشتراک تک پرداختی نرم افزار

مسئولیت به روز رسانی و نگهداری برنامه CRM، که به صورت رایگان عرضه می شود، بر عهده کاربر است. شرکت های بزرگ و بین المللی که با داده های حساس کار می کنند، گزینه های مقرون به صرفه را انتخاب می کنند. پرداخت سالانه برای مجموعه های پریمیوم و پیشرفته، منطقی تر است. قیمت نرم افزار CRM، سالانه بسته به اندازه شرکت و عملکرد های مورد نیاز کاهش می یابد. برخی فروشندگان برنامه CRM، از درگاه پرداخت آنلاین برای کارت های اعتباری پشتیبانی می کنند. در حالیکه، برخی ارائه دهندگان نرم افزار CRM از چک و انتقال بانکی پشتیبانی می کنند. تمام سرویس های ارائه دهندگان نرم افزار CRM، را بررسی نمایید. امن ترین، منطبق ترین و مقرون به صرفه ترین سرویس را انتخاب کنید.

نکات مهم انتخاب نرم افزار CRM

امروزه، کسب و کار های مختلف برای موفقیت به خرید نرم افزار CRM نیاز دارند. گان بعدی، انتخاب مناسب ترین پلتفرم منطبق با کسب و کار شرکت است. با وجود ابزار های قدرتمند و متعدد، چالش اصلی انتخاب بهترین نرم افزار CRM متناسب با نیاز های شرکت است. یک چک لیست از خواسته ها و نیاز های شرکت تهیه نمایید، و نرم افزاری که با اهداف فوری و بلند مدت شرکت همسو باشد، را انتخاب کنید. تولید کنندگان نرم افزار CRM، تیم های فروش و بازاریابی را برای تبلیغ برند خود استخدام می کنند. بنابراین، اولویت بندی نیاز های شرکت برای انتخاب بهترین نرم افزار CRM بر عهده مشتری است. سوالات متداول برای انتخاب پلتفرم مناسب با کمترین قیمت نرم افزار CRM را از خود بپرسید.