پیاده سازی ERP بر کل شرکت تاثیر می گذارد. معرفی یک نرم افزار ERP بیش از یک چالش فنی است: تمام تیم ها و تمام سطوح سلسله مراتبی باید به منظور ایجاد نرم افزار ERP هوشمندانه در فرآیندهای کسب و کار مربوطه مشارکت داشته باشند.

توانمندی ها و ضعف های شرکت سازمانی قبلی تحلیل می شود، چیزهای خوب حفظ شده و پتانسیل بهینه سازی افزایش یافته است. بسته به اندازه شرکت و تعدادی از مکان ها، تجربه نشان می دهد که معمولا به مدت شش تا دوازده ماه طول می کشد تا زنده بمانند، و یک مدیر خوب ERP در طول این مرحله به شدت با شما کار خواهد کرد تا بیشتر از سیستم ERP جدید خود استفاده کنید . خبر خوب: در نتیجه شما نه تنها یک زیرساخت فناوری اطلاعات جدید دارید، بلکه تمامی فرآیندهای شما تا آنجا که ممکن است و همچنین به صورت خودکار، بهینه سازی شده و دیجیتالی می شوند. آسیب پذیری در کیفیت داده ها و امنیت داده ها حل شده است و فرآیندهای شما تحت بررسی و تطابق با عملکرد قرار می گیرند. به عنوان بخشی از روش پیاده سازی ERP، جریانهای کاری خود را به یک سطح کاملا جدید تبدیل می کنید و پایه خوبی برای آماده شدن برای تحول دیجیتال ایجاد می کنید. مدیر ERP شما برای کمک به شما با مشاوره و کمک در دسترس است و همراه با تمام مراحل با مدیریت پروژه حرفه ای است.

اما چگونه اجرای ERP به طور ایده آل کار می کند؟ چه خطاهایی معمول است و چگونه می توانید برای این مرحله چالش برانگیز آماده شوید که به شما و تیم شما نیاز دارد تا تعهد و چابکی خود را برای مدت زمان محدودی افزایش دهید؟

گروه تیم راه این افتخار را دارد که به ارائه خدمات بسیار زیادی در خصوص فروش نرم افزار سی آر ام بپردازد.این گروه صنعتی با در اختیار داشتن برترین کادر کشوری و با سابقه کاری بسیار خوب به ارائه خدمات مختلفی پرداخته است که شما میتوانید در ادامه و با کلیک بر روی لینک های زیر با برخی از آنها باشید و یا با مراجعه به وبخش وبلاگ ها با ما همراه باشید :

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری crm

مراحل معمول یک روش پیاده سازی ERP

– برنامه ریزی پروژه

به طور معمول زمانی که تصمیم برای یک سیستم خاص ERP باید ساخته شود، یک طرح روانشناختی از روش وجود دارد که اکنون باید آن را اصلاح کرد و در شرایط خاصی کار کرد: تاریخ، بودجه، ترکیب تیم پروژه، بسته های وظیفه و مسئولیت ها بهترین نوشته می شود .

– تجزیه و تحلیل فرایند

در حال حاضر می آید “همانطور که تجزیه و تحلیل” از فرآیندهای کسب و کار و تعریف هدف برای پروژه مشترک ERP است. مشخصات تصویب شده به عنوان یک الگو به کار می رود. مدیر ERP شما اکنون جزئیات کارهای خود را می داند و با تیم خود در یک زبان مشترک کار می کند.

– سازمان فرآیند

پس از «همانطور که تجزیه و تحلیل است»، فرآیندها «به« استاندارد «سیستم انتخاب شده ERP» ترجمه می شوند و در صورت لزوم جریانهای کاری و / یا کیفیت داده به طور معناداری بهینه می شوند.

– پیکربندی

به موازات بسته های کاری تعریف شده از مرحله ۳، فروشنده با نصب یک محیط آزمایشی در سرور و اجرای بخش های خاص شروع می شود. داده ها برای مهاجرت آماده شده اند، فرم ها و رابط ها سفارشی می شوند، پسوند نرم افزار برنامه ریزی شده و کاربران و نقش ها تنظیم می شوند.

– آموزش

هنگامی که مناطق اول در سیستم ERP جدید برای راه اندازی آماده می شوند، تیم پروژه توسط فروشنده نرم افزار آموزش دیده است، و پس از آن تیم پروژه سازماندهی آموزش های خاصی را برای کاربران نهایی در شرکت ایجاد می کند.

اصلی ترین روش پیاده سازی ERP

– آزمایش کردن

آزمایش های گسترده قبل از برو زنده انجام می شود. داده های واقعی شرکت به محیط تست وارد می شوند و تمام پروسه های مربوط به کسب و کار مربوطه شبیه سازی می شوند.

– زنده بمان

حتی پس از چنین آزمایش های گسترده ای، تجربه نشان داده است که پس از رفتن به زیر بار کامل، هنوز هم برای بهبود وجود دارد. شکاف های عملکردی و یا عملکرد نادرست توسط فروشنده حل می شود، تنها پس از آن پذیرش نهایی صورت می گیرد.

با استفاده از روش معرفی “روش جهانی اعمال” (GIM)، که از سال ۱۹۹۹ ارزش خود را ثابت کرده است، abas ERP کیفیت پایدار را در سراسر جهان تضمین می کند. برای اطمینان از بالاترین سطح امنیت و ROI در هنگام معرفی abas ERP، ما یک روش پیاده سازی ERP در سراسر جهان را بیش از ۴۰ سال تجربه پروژه توسعه داده ایم. اهداف مربوط به معرفی ERP شما در قلب این روش ۷ مرحله ای است. abas GIM این امکان را برای رسیدن به این اهداف در راستای منابع موجود و درون بودجه و چارچوب زمانی ارائه می دهد. حتی با پروژه های بین المللی، می توانید مطمئن باشید که این روش پیاده سازی ERP برای همه مکان های شما اعمال خواهد شد. علاوه بر این، یک سازمان جامع پروژه، جنبه جامع پروژه چند سایت را تضمین می کند. اهداف، ارتباطات و عمل هماهنگ و هماهنگ در سراسر جهان است.

گروه صنعتی تیم راه این افتخار را دارد که به ارائه خدمات بسیار زیادی در خصوص  خرید نرم افزار سی آر ام  بپردازد.این گروه صنعتی با در اختیار داشتن برترین کادر کشوری و با سابقه کاری بسیار خوب به ارائه خدمات مختلفی پرداخته است که شما میتوانید در ادامه و با کلیک بر روی لینک های زیر با برخی از آنها باشید و یا با مراجعه به وبخش وبلاگ ها با ما همراه باشید :

نرم افزار crm چیست؟

نرم افزار سی آر ام